NAJAVA: Srebrena misa vlč. Pave Šekerije

U nedjelju 16. kolovoza 2015. godine Vlč. Pavo Šekerija proslaviti će svoju srebrenu misu (25 godina svećeništva). Proslava će se održati u njegovoj rodnoj župi svete Terezije od Djeteta Isusa u Bistrici (Uskoplje) svečanom svetom misom u 11:00 sati. Prije toga Vlč. Pavo slavit će svetu misu u svom rodnom mjestu, u filijalnoj crkvi svetih apostola Petra i Pavla u Vilić Polju u 09:30 sati.

Vlč. Pavo Šekerija rodio se 27. Svibnja 1960. Od roditelja Josipa i Bosiljke r. Prskalo u mjestu Vilić Polje, župa Bistrica kraj Uskoplja. Osnovnu školu završio je u Uskoplju, srednju u Bugojnu, a teologiju u Sarajevu, gdje je zaređen za svećenika na Petrovo 29. lipnja 1990. godine. Mladu misu slavio je u Bistrici 12. kolovoza 1990. Trenutno je duhovnik u travničkom sjemeništu „Petar Barbarić“.

Dodatne informacije možete dobiti na broj telefona vlč. Pave Šekerije 063-334-745